Угода користувача

Веб-ресурс sp-angel.com (далі Веб-ресурс) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті sp-angel.com Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Веб-ресурс sp-angel.com залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті sp-angel.com, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті sp-angel.com. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов'язується повідомити нам про це.

1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши його на відповідний контактний адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на angel.com, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту sp-angel.com, а також за телефоном, вказаним на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00) представник веб-ресурсу підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник веб-ресурсу зв'яжеться з Покупцем найближчим робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Веб-ресурсу для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються і уточнення умов оплати і доставки.

2.4. Замовлення не рахується оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Веб-ресурсу по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "доставка і оплата".

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Веб-ресурсу, і ін.) Або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Веб-ресурс sp-angel.com не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

4. ЗВІТ ЧЕКА

4.1. Разом з товаром Покупець отримує Видаткову накладну на товар.

4.2. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або представнику Веб-ресурсу по телефону.

5. УМОВИ ДОГОВОРУ

5.1. Веб-ресурс angel.com залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Веб-ресурс sp-angel.com зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Веб-ресурсу повідомлення такого роду.

5.2. Веб-ресурс sp-angel.com повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. БЕЗ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Веб-ресурс sp-angel.com в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. Веб-ресурс angel.com ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.